Haberler

PORTLINE KENTVİZYON ÇATISI ALTINDA YOLUNA DEVAM EDİYOR.

17 Nisan 2019
PORTLINE KENTVİZYON ÇATISI ALTINDA YOLUNA DEVAM EDİYOR.

1998 senesinde İlbak ailesi tarafından kurulan ve aynı yıl Ströer AG ortaklığıyla faaliyet göstermeye başlayan Ströer Kentvizyon şirketi, Ekim 2018 tarihinde %90 hissesi satın alınarak Kentvizyon adı altında İlbak Holding’e geri dönmüştür.

Açıkhava mecrasının verimliliğini artırmak, müşteri odaklı, örgütlü ve bütünleşik hizmet verebilmek amacıyla İlbak Holding bünyesinde açıkhava sektörünün farklı alanlarında hizmet veren Kentvizyon, Fors Medya, Outbox, Citypole, Portline ve Üniversite Medya şirketleri güçlerini biraraya getirerek Şubat 2019 tarihinde birleşmiştir. İç ve dış reklam görsellerini her türlü baskı ve malzeme seçeneğiyle dijital ve ofset olarak basabilen Büyük Baskı Merkezi (BBM) yeni yapılanmaya dahil olmuştur. Bu organizasyona, uzun yıllar farklı ajans ve mecraların üst düzey yöneticiliğini üstlenerek birçok başarıya imza atmış Zeynep Tandoğan CEO olarak liderlik edecektir.

Bundan böyle İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa başta olmak üzere 22 şehirde billboard, billboard plus, giantboard, megalight, clp, büyük ebatlı board, outdoortv dijital ekranlar, alınlık, elektrik direkleri, Marmaray, hızlı tren, metro gibi raylı sistemler ile Ankara Ego otobüs giydirme ve Portline bünyesindeki havalimanı reklam alanları Kentvizyon markasının altında birleşmiştir.

Daha önce olduğu gibi verimli işbirliğimizin artarak devam edeceğine inancımızla sektörümüze hayırlı olmasını dileriz.