Hakkımızda

Portline

1999 yılından bu yana Türkiye'de havalimanı reklamcılığının adresi olan PORTLINE, yurtiçi ve yurtdışında seçkin havalimanlarında indoor/outdoor reklam alanları pazarlaması konusunda faaliyet göstermektedir.

 

Önde gelen havalimanlarındaki reklam mecralarını pazarlayan PORTLINE, 2012 yılından başlayarak havalimanı dijital reklam alanlarını portföyüne ekledi.

Son yıllarda sivil havacılık sektöründe yaşanan olumlu gelişmelerle büyük bir yolcu artışı ve büyüme gösteren havacılık sektörü, kitlelere ulaşmayı hedefleyen markalar için havalimanlarını vazgeçilmez bir reklam mecrası haline getirdi.


2015 yılında tüm Türkiye'de havayolu ile seyahat eden toplam yolcu sayısı 181.689.522 kişi olurken, PORTLINE'ın reklam haklarını üstlendiği terminallerin yolcu sayısı toplam yolcu sayısının %82'sini oluşturmuştur. 

 


Türkiye'nin en prestijli havalimanlarında yer alan dünya standardında 600'ün üzerinde reklam panosu ve toplam 1.721 CLP (raket) reklam yüzünün yanı sıra, stand alanları ve diğer özel reklam uygulamaları ile PORTLINE, orta ve üst sosyoekonomik gruptaki kitleye ulaşmayı hedefleyen markalar için etkili reklam olanakları sunmaktadır.


PORTLINE; Diplomasi kapısı olarak stratejik bir öneme sahip Ankara Esenboğa Havalimanı, tarih ve turizm açısından son derece önemli merkezleri barındıran Ege Bölgesi'nin İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı gibi Türkiye'ye yayılmış terminallerde yüksek standartlardaki reklam mecralarını ulusal ve uluslararası markalarla buluşturuyor. 

Yenilikçi duruşu ve çözüm odaklı profesyonel yaklaşımıyla havalimanı reklam mecrasına dinamizm getiren PORTLINE, İstanbul, Ankara ve İzmir'deki ofislerinde hizmet vermektedir.

Neden Havalimanları?

Havalimanı reklamcılığı, marka iletişimi için güçlü ve efektif olmakla beraber aynı anda milyonlarca yerli ve yabancı yolcuya ulaşabileceğiniz etkili mecralar sunmaktadır.

  • Yüksek kalite
  • Yüksek etki
  • Yüksek geri dönüş
  • Bütün yıl yüksek sezon
  • Yüksek satın alma gücü ve mesaj algısı
  • Farklı SES gruplarına erişim imkanı
  • Son yıllarda en hızlı büyüyen reklam mecralarından biri

Nerelerdeyiz?

Portline Bir Kuruluşudur.